Home

KONTAKT

Header


RDM MINERAL      RDM LOGISTIC      RDM EKO


O NAS

         

Zespół firm tworzących RDM Group posiada wieloletnie doświadczenie w funkcjonowaniu na polskim rynku budowlanym, których obecność i rozwój trwa od 2005 roku. Jak na tak młodą firmę z powodzeniem zajmuje się świadczeniem usług w zakresie robót ziemnych, wykopów, transportu, rozbiórek oraz robót ogólnobudowlanych jak również sprzedażą kruszyw. Naszym klientom gwarantujemy pełen profesjonalizm i bezpieczeństwo wykonywanych usług.  Szeroka gama maszyn budowlanych, jaką posiadamy w ofercie, oraz doświadczona kadra pozwala na szybką i solidną realizację wykonania zakresu powierzonych nam zadań.

NASZA OFERTA

     

RDM Group na chwilę obecną skupia się na rozwinięciu działalności związanej z wydobyciem i sprzedażą kruszyw. Posiadamy własny park nowoczesnych maszyn do wydobycia i przeróbki kruszyw, dzięki którym jesteśmy w stanie wyprodukować pełen asortyment wysokiej jakości kruszyw budowlanych.

Na chwilę obecną asortyment naszych kruszyw przedstawia się następująco:

- piasek płukany sortowany 0/2 mm  (ATEST PZH)
- żwir płukany sortowany 2/8 mm
- żwir płukany sortowany 2/16 mm
- żwir płukany sortowany 8/16 mm
- żwir płukany sortowany 16/31,5 mm
- otoczaki płukane 31,5/150 mm
- pospółka.

         

Oferujemy także usługę wydobycia kruszyw refulerem oraz usługę sortowania kruszyw za pomocą stacjonarnego zakładu z pełną instalacją wodną. W ramach w/w usług oferujemy kompleksową obsługę przy wydobyciu i sortowaniu kruszyw. Posiadamy odpowiednią wiedzę i doświadczenie w dziedzinie eksploatacji złóż kruszyw naturalnych.

Ponadto nadal realizujemy zlecenia z branży budowlanej, takie jak:
- roboty rozbiórkowe
- roboty ziemne
- roboty ogólnobudowlane.Zrealizowane projekty

KONTAKT